Türkiye’den Gürcistan’ı Nasıl Ararım? Cep Telefonu İle Aramak

gürcistan

Yurtdışını arama – Kafkasya ülkeleri rehberinden – Gürcistan nasıl aranır? Türkiye’den Gürcistan’ı aramak için kod ve diğer bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

TÜRKİYE’DEN GÜRCİSTAN’I ARAMAK

Türkiye’den sabit iş veya sabit ev telefonundan ya da Avea, Vodafone ya da Turkcell’den Gürcistan’ı aramak, Gürcistan sabit telefonları ya da Gürcistan’daki cep telefonları numarasını telefonla aramak için öncelikle Gürcistan’ın uluslararası telefon kodu olan +995′i çevirmeniz ya da tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra aramak istediğiniz şehrin, ülkeiçi telefon kodunu çevirmeniz gerekiyor.
Gürcistan cep telefonu numarası nasıl aranır? Kaç haneli örneği vardır?
Eğer arayacağınız cep telefonu ise gsm operatörürünün kodunu bilmeniz gerekebilir. Daha sonra da aramak istediğiniz numarayı tuşlayınız. Eğer arayacağınız kişinin numarası bir Türkiye’deki gsm operatörlerine ait ise aşağıdaki sorgulama servisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine aynı servisten numaranın sahibini de öğrenmeniz mümkün.

TELEFON  VE KİŞİ NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

*** Gürcistan’I ucuza aramak hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.