Türkiye’den Azerbaycan’ı Nasıl Ararım? Cep Telefonu İle Aramak

azerbaycan

Yurtdışını arama – Türk Dünyası ülkeleri rehberinden – Azerbaycan nasıl aranır? Türkiye’den Azerbcaycan’ı aramak için kod ve diğer bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

TÜRKİYE’DEN AZERBAYCAN’I ARAMAK

Türkiye’den sabit iş veya sabit ev telefonundan ya da Avea, Vodafone ya da Turkcell’den Azerbaycan’ı aramak, Azerbaycan sabit telefonları ya da Azerbaycan’daki cep telefonları numarasını telefonla aramak için öncelikle Azerbaycan’ın uluslararası telefon kodu olan +994′ü çevirmeniz ya da tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra aramak istediğiniz şehrin, ülkeiçi telefon kodunu çevirmeniz gerekiyor.
Azerbaycan cep telefonu numarası nasıl aranır? Kaç haneli örneği vardır?
Eğer arayacağınız cep telefonu ise gsm operatörürünün kodunu bilmeniz gerekebilir. Daha sonra da aramak istediğiniz numarayı tuşlayınız. Eğer arayacağınız kişinin numarası bir Türkiye’deki gsm operatörlerine ait ise aşağıdaki sorgulama servisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine aynı servisten numaranın sahibini de öğrenmeniz mümkün.

TELEFON  VE KİŞİ NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

*** Azerbaycan’ı ucuza aramak hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.