Türkiye’den Güney Kore’yi Nasıl Ararım? Cep Telefonu İle Aramak

güney kore

Yurtdışını arama – Uzak Doğu ülkeleri rehberinden – Güney Kore nasıl aranır? Türkiye’den Güney Kore’yı aramak için kod ve diğer bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

TÜRKİYE’DEN GÜNEY KORE’Yİ ARAMAK

Türkiye’den sabit iş veya sabit ev telefonundan ya da Avea, Vodafone ya da Turkcell’den Güney Kore’yi aramak, Güney Kore’deki cep telefonları ya da sabit telefonları numarasını telefonla aramak için öncelikle Güney Kore’nin uluslararası telefon kodu olan +995′i çevirmeniz ya da tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra aramak istediğiniz şehrin, ülkeiçi telefon kodunu çevirmeniz gerekiyor.
Güney Kore cep telefonu numarası nasıl aranır? Kaç haneli örneği vardır?
Eğer arayacağınız cep telefonu ise gsm operatörürünün kodunu bilmeniz gerekebilir. Daha sonra da aramak istediğiniz numarayı tuşlayınız.Eğer arayacağınız kişinin numarası bir Türkiye’deki gsm operatörlerine ait ise aşağıdaki sorgulama servisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine aynı servisten numaranın sahibini de öğrenmeniz mümkün.

TELEFON VE KİŞİ NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

*** Güney Kore’yi ucuza aramak hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.