Düsseldorf Telefon Kodu – Alan Kodu Numarası

düsseldorf

Almanya telefon kodları – Düsseldorf telefon numarası kod rehberinden – Düsseldorf telefon alan kodu ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

DÜSSELDORF ULUSLARARASI TELEFON KODU KAÇ?

Almanya Federal Cumhuriyeti şehirlerinden başkent Düsseldorf’un telefon kodu ev, işyeri gibi sabit telefonlar ile mobil cihazlar, Whatsapp ve gsm, cep telefonu numaraları olmak üzere değişiklik göstermektedir. GSM numaraları Almanya genelinde kod olarak aynı iken, gsm operatörleri arasında değişiklik göstermektedir. Düsseldorf’un alan kodu +49211 ise ev, işyeri gibi sabit telefonlarda aynı iken şehirlerarasında değişkenlik göstermektedir. Aşağıda yer alan telefon numara sorgulama servisi sayesinde Düsseldorf telefon rehberi içerisinde, yurtdışında açık Türk gsm operatörlerine ait numaraları sorgulayabilirsiniz.

Almanya – Düsseldorf mahalleleri, semtleri ve komünleri: Kent merkezi, Altstadt, Königsallee, Rhine Tower, Düsseldorf International Airport (Düsseldorf Havalimanı)

*** Düsseldorf telefon numaraları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.