Güney Afrika’yı Nasıl Ararım? Cep Telefonu İle Aramak

güney afrika

Yurtdışını arama – Afrika ülkeleri rehberinden – Güney Afrika nasıl aranır? Türkiye’den Güney Afrika’yı aramak için kod ve diğer bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

TÜRKİYE’DEN GÜNEY AFRİKA’YI ARAMAK

Türkiye’den sabit iş veya sabit ev telefonundan ya da Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell’den Güney Afrika’yı aramak, Güney Afrika’daki cep telefonları ya da sabit telefonları numarasını telefonla aramak için öncelikle Güney Afrika’nın uluslararası telefon kodu olan +27′yı çevirmeniz ya da tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra aramak istediğiniz şehrin, ülkeiçi telefon kodunu çevirmeniz gerekiyor.
Güney Afrika cep telefonu numarası nasıl aranır? Kaç haneli örneği vardır?
Eğer arayacağınız cep telefonu ise gsm operatörürünün kodunu bilmeniz gerekebilir. Daha sonra da aramak istediğiniz numarayı tuşlayınız. Eğer arayacağınız kişinin numarası bir Türk gsm operatörlerine ait ise aşağıdaki sorgulama servisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine aynı servisten numaranın sahibini de öğrenmeniz mümkün.

GÜNEY AFRİKA TELEFON NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

*** Güney Afrika’yı ucuza aramak hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.