Kuveyt’i Nasıl Ararım? Cep Telefonu İle Aramak

kuveyt bayrak

Yurtdışını arama – Asya ülkeleri rehberinden – Kuveyt nasıl aranır? Türkiye’den Kuveyt’i aramak için kod ve diğer bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

TÜRKİYE’DEN KUVEYT’İ ARAMAK

Türkiye’den sabit iş veya sabit ev telefonundan ya da Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell’den Kuveyt’i aramak, Kuveyt’teki cep telefonları ya da sabit telefonları numarasını telefonla aramak için öncelikle Kuveyt’in uluslararası telefon kodu olan +975′i çevirmeniz ya da tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra aramak istediğiniz şehrin, ülkeiçi telefon kodunu çevirmeniz gerekiyor.
Kuveyt cep telefonu numarası nasıl aranır? Kaç haneli örneği vardır?
Eğer arayacağınız cep telefonu ise gsm operatörürünün kodunu bilmeniz gerekebilir. Daha sonra da aramak istediğiniz numarayı tuşlayınız. Eğer arayacağınız kişinin numarası bir Türk gsm operatörlerine ait ise aşağıdaki sorgulama servisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine aynı servisten numaranın sahibini de öğrenmeniz mümkün.

KUVEYT TELEFON NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

*** Kuveyt’i ucuza aramak hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.