Panama’yı Nasıl Ararım? Cep Telefonu İle Aramak

panama bayrak

Yurtdışını arama – Amerika ülkeleri rehberinden – Panama nasıl aranır? Türkiye’den Panama’yı aramak için kod ve diğer bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

TÜRKİYE’DEN PANAMA’YI ARAMAK

Türkiye’den sabit iş veya sabit ev telefonundan ya da Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell’den Panama’yı aramak, Panama’daki cep telefonları ya da sabit telefonları numarasını telefonla aramak için öncelikle Panama’nın uluslararası telefon kodu olan +507′yı çevirmeniz ya da tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra aramak istediğiniz şehrin, ülkeiçi telefon kodunu çevirmeniz gerekiyor.
Panama cep telefonu numarası nasıl aranır? Kaç haneli örneği vardır?
Eğer arayacağınız cep telefonu ise gsm operatörürünün kodunu bilmeniz gerekebilir. Daha sonra da aramak istediğiniz numarayı tuşlayınız. Eğer arayacağınız kişinin numarası bir Türk gsm operatörlerine ait ise aşağıdaki sorgulama servisinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine aynı servisten numaranın sahibini de öğrenmeniz mümkün.

PANAMA TELEFON SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

*** Panama’yı ucuza aramak hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.