Gence Telefon Kodu – Gence Alan Kodu Numarası

gence azerbaycan

Azerbaycan telefon kodları – Gence telefon numarası kod rehberinden – Gence telefon alan kodu ile ilgili bilgiler aşağıda yer almaktadır.

GENCE ULUSLARARASI TELEFON KODU KAÇ?

Azerbaycan şehirlerinden Gence’nin telefon kodu ev, işyeri gibi sabit telefonlar ile mobil cihazlar, Whatsapp ve gsm, cep telefonu numaraları olmak üzere değişiklik göstermektedir. GSM numaraları Azerbaycan genelinde kod olarak aynı iken, gsm operatörleri arasında değişiklik göstermektedir. Gence’nin alan kodu ise ev, işyeri gibi sabit telefonlarda aynı iken şehirlerarasında değişkenlik göstermektedir. Aşağıda yer alan telefon numara sorgulama servisi sayesinde Gence telefon rehberi içerisinde, yurtdışında açık Türk gsm operatörlerine ait numaraları sorgulayabilirsiniz.

TELEFON VE KİŞİ NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

Azerbaycan – Gence mahalleleri, semtleri ve komünleri: Şemkir, Şeki, Berde, Ağcabedi, Zaqatala, Yevlax, Ağdaş, Tovuz, Mingeçevir, Goranboy, Gedebey, Balaken, Gazah, Ağstafa, Göygöl, Samuh, Qah, Oğuz, Daşkesen, Naftalan, Hocalı, Hocavend, Şuşa, Kelbecer, Hankendi, Laçın, Qubadlı, Zengilan, Cebrayıl, Ağdam, Terter ve Fuzuli

*** Gence telefon numaraları hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.