Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır – Kriterleri

salla kazan

Gsm operatörleri – uygulamalar rehberinden – Turkcell salla kazan yapmak için gerekli bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

SALLA KAZAN NEDİR? NASIL OYNANIR

Kısaca Turkcell’in hem faturalı hem de kontörlü hat sahiplerine, haftada bir defa olmak üzere hediye internet, dakika ve uygulama kredisi dağıttığı bir kampanyadır. Buna göre Turkcell kullanıcıları, her hafta cuma gününden telefonlarını sallayarak, kendisi için belirlenen ve her hafta genelde değişen bir hediyenin sahibi oluyor. Bu hediyeler genel olarak dakika, internet ve uygulamalardan oluşuyor.

SALLA KAZAN YAPMAK İÇİN ŞARTLAR NELERDİR?

Bunun için 4,5G uyumlu telefonunuz olması ve dijital operatör uygulamasını telefonunuza yüklemeniz yeterlidir. Kriterler bundan ibarettir. Salla kazan uygulaması diye ayrıca bir uygulama yoktur. Dijital operatöre giriş yaptıktan sonra, baloncuk şeklinde karşınıza çıkmaktadır. Her hafta bir kez hediye alınmaktadır. Hediyeler perşembeyi cumaya bağlayan gece 12′den itibaren sallanarak alınabilmektedir. Turkcell’in diğer kampanyaları ”sen yap diye” ve ”hediye yarışı” uygulamasında olduğu gibi son bir ay içinde TL yükleme zorunluluğu bulunmamaktadır. TL yüklememiş olsanız dahi, hediye kazanabilirsiniz.

SALLA KAZAN HİLESİ VAR MI? HEDİYELER NELER?

İnternette salla kazan hilesi, açığı vb. gibi şeyler çokça mevcut. İnternet kazanma, dakika kazanma gibi paylaşımlar çokça var. Ancak bu bir hile veya bug değil. Açık hiç değil. Turkcell’in belli hediye kazanma kriterleri var. Örneğin son bir ay içinde 500 mb’tan fazla internet harcayanlara veya konuşmalarının yüzde 50′den fazlası Vodafone veya Turk Telekom’a yapanlara farklı hediyeler vermekte. Bu şartlar tamamen Turkcell tarafından belirlenmiş. Ancak genel olarak Turkcell salla kazan hediyeleri şunlardır: üç saatlik 1 gb, günlük 1 gb, haftalık bip dakikası, günlük her yöne dakika, Appstore veya Google Play’de kullanılmak üzere 5 TL para. Bunun dışında haftalık ve aylık gb hediyesi olsa da, çok çok nadir olarak vermektedir. Çoğunlukla saatlik veya günlük gb hediyesi veya bip dakikası vermektedir. Yani salla kazanda internet kazanmak ya da dk kazanmak için Turkcell kriterleri içerisine dahil olmanız gerekir. Bunun dışında pek çok hediyeden bahsetse de, bunlar neredeyse hiç çıkmamaktadır. Bunun dışında Taktiği, Hilesi, hurdası yoktur.

Turkcell salla kazan yapamıyorum? Ne yapmalıyım?
Öncelikle telefonunuzun 4,5G uyumlu ve internet bağlantısı olduğundan emin olunuz. İster hattan isterse wifi üzerinden oynayabilirsiniz. Bununla beraber dijital operatör uygulamasının da yüklü olması gerekli ve yeterlidir. Yine de yapamıyorsanız, müşteri hizmetlerine yazınız veya arayınız.

Salla kazan paylaşımı nasıl yapılır?
Turkcell salla kazan paylaş kampanyası, ramazana özeldir. Şimdilik sadece ramazan ayında geçerli olup; kazandığınız armağanı bir başka Turkcell kullanıcısına gönderebilmektesiniz. Bu kampanya Turkcell kullanıcılarına özeldir. Vodafone ve Türk Telekom için de bana ne var ve hediye çarkı uygulamaları mevcuttur.

YURTDIŞINDAN GELEN ARAMALAR İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

*** turkcell salla kazan yap hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.