Türkiye’den Booking Nasıl Aranır – İletişim No

booking.com

Yurtdışını arama – müşteri hizmetleri rehberinden – Booking.com nasıl aranır? Türkiye’den Booking’i aramak için kod ve diğer bilgiler aşağıda ayrıntılı şekilde açıklanmıştır.

TÜRKİYE’DEN BOOKING’I ARAMAK

Türkiye’den sabit iş veya sabit ev telefonundan ya da Türk Telekom, Vodafone ya da Turkcell’den Booking’i aramak, Booking.com müşteri hizmetleri numarasını telefonla aramak için +31 70 770 3884 numarasını çevirmeniz ya da tuşlamanız gerekmektedir. Daha sonra görüşmek istediğiniz departman, bölüm ya da kişinin dahili telefon kodunu çevirmeniz gerekiyor.
Booking cep telefonundan nasıl aranır?
Booking Türkiye ofisi veya İstanbul iletişim numarası bulunmamaktadır. 0800 ile başlayan telefon numarası resmi sitede yer almamaktadır. Şikayet, yardım ve diğer talepleriniz için İngilizce destek alabilmektesiniz. Bu servis, Türkiye’de yasaklandığı için ancak yurtdışı otel, hostel rezervasyonu ve konaklama hizmeti vermektedir. Türk müşteriler Hollanda’da bulunan merkezden destek alabilmektedir. Bununla birlikte +44 ile başlayan İngiltere ofisi telefon numarası üzerinden de destek ve yardım alınabilmektedir.

BOOKING TÜRKİYE AÇILDI MI? NE ZAMAN AÇILACAK?
Tüm dünyada hizmet veren Booking.com bundan birkaç yıl önce Türkiye tarafından yasaklanmıştı. Türkiye’de yasaklanan diğer siteler ve sistemler (Vikipedi, Paypal, Imgur vb.) gibi, bu siteden ve servislerinden de haber alınamamakta ve yasağın ne zaman kalkacağı bilinmemektedir. Ancak tahmin edileceği üzere bir daha açılması yakın zamanda beklenmemektedir.

 

BOOKING TELEFON NUMARASI SORGULAMA İÇİN TIKLAYIN!

*** Booking iletişim hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.