500 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Ücretli mi

telefon

Müşteri hizmetleri numaraları arama ücretleri rehberinden – Türk Telekom müşteri hizmetleri 500 arama ücreti ne kadar – dakikası kaç tl aşağıda bununla ilgili açıklamalar yer alıyor.

500′Ü ARAMAK ÜCRETLİ Mİ?

Türk Telekom’un müşteri hizmetleri numarası olarak hizmet veren 444 1 444 aramak yani kısaca 500′ü aramak ücretsizdir. Hattınızdan tl düşmez veya faturanıza herhangi bir ücret yansıtılmaz. Burada temel olarak yapılması gereken müşterilen bir sorun ile karşılaştığında çözüm üretebilmektir. Ancak bilinmesi gereken, bu numara Türk Telekom hatlardan arandığında bedava olup, sabit telefonlardan, Vodafone ya da Turkcell’den 500′ü veya 444 1 444′ü aramanın, kişinin kendi ücret tarifesi üzerinden faturasına yansıtılacağı ya da tl bakiyesinden düşüleceğini unutmayınız.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorum, ne yapmalıyım?
500 müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak mümkündür. Türk Telekom, müşterilerini hatta çok fazla bekleten bir gsm operatörü değil. Beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkündür. Ancak yoğun bir ana denk gelmiş olabileceğiniz gibi yine de eğer hala bekletiliyorsanız, Türk Telekom web sitesi üzerinden veya sosyal medya üzerinden Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak, sorununuzu iletmeniz ve kendilerinden çözüm talep etmeniz mümkündür. Eğer Türk Telekom müşteri hizmetleri cevap vermiyor ise bu durumda internet üzerinden kendilerine ulaşarak, soruna yanıt verilmesini talep edebilirsiniz.Unutmayınız ki, cep telefonunuz içerisinde bulunan dijital operatör uygulaması üzerinden de online olarak müşteri hizmetlerine bağlanma mümkündür. Bu hem faturalı hem faturasız (kontörlü – tl yüklemeli) hatlar için geçerlidir. Yine bu salgın zamanında Türk Telekom evde hizmet almak için hizmet veren kısıtlı sayıda da olsa personeli mevcuttur.

*** Türk Telekom iletişim merkezi yardım hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.