532 Turkcell Müşteri Hizmetleri Ücretli mi

telefon

Müşteri hizmetleri numaraları arama ücretleri rehberinden – Turkcell müşteri hizmetleri 532 arama ücreti ne kadar – dakikası kaç tl aşağıda bununla ilgili açıklamalar yer alıyor.

532′Yİ ARAMAK ÜCRETLİ Mİ?

Turkcell’in müşteri hizmetleri numarası olarak hizmet veren 532 757 2222 aramak yani kısaca 532′yi aramak ücretsizdir. Hattınızdan tl düşmez veya faturanıza herhangi bir ücret yansıtılmaz. Burada temel olarak yapılması gereken müşterilen bir sorun ile karşılaştığında çözüm üretebilmektir. Ancak bilinmesi gereken, bu numara Turkcell hatlardan arandığında bedava olup, sabit telefonlardan, Vodafone ya da Türk Telekom’dan 532′yi veya 532 757 22 22′yi aramanın, kişinin kendi ücret tarifesi üzerinden faturasına yansıtılacağı ya da tl bakiyesinden düşüleceğini unutmayınız.

Turkcell müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak istiyorum, ne yapmalıyım?
532 müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak mümkündür. Turkcell, müşterilerini hatta çok fazla bekleten bir gsm operatörü değil. Beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkündür. Ancak yoğun bir ana denk gelmiş olabileceğiniz gibi yine de eğer hala bekletiliyorsanız, Turkcell web sitesi üzerinden veya sosyal medya üzerinden Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanarak, sorununuzu iletmeniz ve kendilerinden çözüm talep etmeniz mümkündür. Eğer Turkcell müşteri hizmetleri cevap vermiyor ise bu durumda internet üzerinden kendilerine ulaşarak, soruna yanıt verilmesini talep edebilirsiniz.Unutmayınız ki, cep telefonunuz içerisinde bulunan dijital operatör uygulaması üzerinden de online olarak müşteri hizmetlerine bağlanma mümkündür. Bu hem faturalı hem faturasız (kontörlü – tl yüklemeli) hatlar için geçerlidir. Yine bu salgın zamanında Turkcell evde hizmet almak için hizmet veren kısıtlı sayıda da olsa personeli mevcuttur.

*** Turkcell iletişim merkezi yardım hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.