Globaltel Numara Alma Nasıl Yapılır

telefon

Bazı uygulamalar veya internet siteleri, size geçici olarak bir numara tahsisi yapar. İşte bu tahsis yapanlardan birisi de Globaltel nedir – ne işe yarar bunu açıklıyoruz.

GLOBALTEL NASIL KULLANILIR

Globaltel APK, size geçici olarak bir numara tahsis eder. Bu numara ile Whatsapp açma, Instagram açma, Facebook üyesi olma veya gerçek numaranızı vermek istemediğiniz bir site ya da uygulamaya vermek üzere kullanabilirsiniz. Öncelikle Globaltel indirme – download işlemi yapnız gerekir. Telefonunuza bu uygulamayı yükledikten sonra giriş yaparak next butonuna dokunuyoruz, sonra gelecek onay kodunu girip ilerliyoruz,  Sağ üstteki profil butonuna basıyoruz. En altta numaranız çıkacaktır. Çıkan numarayı kullanacağınız platform’a girin ve kod gelmesini bekleyin. Sonrasında numaranız hazır olacaktır. ANcak eski sürüm ile yeni sürüm arasında uyumsuzluk olduğuna dair pek çok şikayet alan bu uygulamanın son halinde çalışmama ihtimali olduğu, çalışmıyor, kod gelmiyor vb. şikayetleri de söylenenler arasında. Bu yüzden bu uygulamayı indirip, indirmemek size kalmış durumda. Uygulama hem IOS hem de Android için yani Appstore veya Google Play üzerinden download etmek mümkün olabilmektedir.

*** globaltel numara alma hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.