Textnow Numara Alma – Değiştirme (2020)

telefon

Son zamanlarda kişilerin kendi numaraları yerine alternatif numara sağlayıcıları kullanma eğiliminde olduğunu gören pek çok şirket, anonim telefon numarası sağlama konusunda çeşitli uygulamalar geliştiriyor. İşte bunlardan birisi de Textnow apk ile numara alma.

TEXTNOW NUMARA DEĞİŞTİRME VE ALMA

Textnow uygulaması gerçek telefon santrallerinden bağımsız, çevrimiçi çalışan bir telefon numara altyapısıdır. Çevrimiçi olması bu numaraların, internetsiz bir ortamda çalışamayacağı anlamına gelmektedir. Tabi amacınız gerçek telefon aramalarından ziyade, Whatsapp’ı kullanmak ise Textnow numara kodları kullanmak yararınıza olabilir. Zira her ne kadar +1 ile başlayan ABD numaraları verse de esas olan işinizin çözülmesi olduğuna göre, kullanmanızda bir sakınca olmayacağı aşikar.

Textnow nasıl numara alınır? Nasıl kullanılır?
Öncelikle Textnow download edip telefonunuza indirmeniz gereklidir. Android telefonlar için Google Play Iphone yani IOS telefonlar için Appstore üzerinden indirebilrsiniz. Download ettikten sonra Uygulamayı açınız. Sign Up yazan yerden sisteme üye olmamız gerekiyor. Alt kısıma E-posta ve şifre yazıp üye olabilir veya Facebook ile giriş yaparak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Enter Your Area Code yazan yere, numaranın bölge kodunu girmemiz gerekiyor. Bu ABD için geçerlidir. Burada üç haneli herhangi bir no girebilirsiniz. Eğer kabul etmiyorsa, başka numaralar girerek test edebilirsiniz. Muhakkak birini kabul edecektir. Bu aşamadan sonra size boşta olan (avaible) numaralar önerecek. Bunlardan birini seçebilirsiniz. Numara alma işlemi gerçekleşmiş oldu.

Textnow numara alamıyorum, no vermiyor, ne yapacağım?
Bu uygulama eski sürüm ve yeni sürüm arasında sorun çıkarabiliyor. Ayrıca IOS yani Iphone kullanıcıları için de verimsizlik sözkonusu olabiliyor. Eğer numara vermiyor şikayetiniz devam ediyorsa, Iphone dışında bir telefon deneyerek kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı nerede kullanabilirim?
Genellikle Textnow, Whatsapp numarası almak için kullanılmaktadır. Tabii gizlilik için veya spamlerden korunmak için de kullanabilirsiniz. Tercih sizindir. Bu aslında fake numara – fake number değildir. Bir tür sanal numara hizmetidir. Uygulama, kendine ait hatları, geçici olarak size tahsis etmektedir. Mantığı temel olarak budur.

*** 2020 textnow numara al hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.