Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır – Sayısı ve Limiti

telefon

GSM operatörleri karşı ödemeli arama yapma rehberinden – Vodafone’da karşı ödemeli arama nasıl yapılır bununla ilgili ayrıntılı açıklamaları ve yöntemleri aşağıdaki bölümde bulabileceksiniz.

VODAFONE ÖDEMELİ ARAMA YAPMA

Karşı ödemeli arama yapmak için, arama yapmak istediğiniz kişinin  Vodafone hattı ödemeli aramaya açma işlemini yapmış olması gerekir. Peki Vodafone ödemeli arama servisi nasıl açılır? Hattı ödemeliye açmak için AC yazıp 80 40′a göndermeniz gerekir. Aynı şekilde hattı ödemeli aramaya kapatmak ve engelleme için de YASAKLA yazıp 8040′a göndermeniz gerekir. Sonrasında aradığınız kişi açtığında, sanki aradığınız kişi sizi aramışçasına ücretlendirilecektir. Normal ücret tarifesinin yanında ayrıca ödemeli arama ücreti de faturaya yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Aramak için arayacağınız numaranın önüne *135* kodunu koyup arayacağınız numarayız yazdıktan sonra # tuşuna basmanız halinde karşı ödemeli çağrı gidecektir. Bu tüm telefonlarda (Samsung, Huawei, Iphone, HTC, Honor, Blackberry, Xiaomi vb.) geçerlidir.

Vodafone ödemeli arama limiti nedir? Sayısı kaç tanedir?
Bir diğer soru ise, günlük ödemeli arama sınırı var mıdır? Süre sınırı vardır. Bu yolla en fazla karşınızdaki ile 10 dakika görüşebilirsiniz. 10 dk sonunda telefon otomatik olarak kapanır. Bu kez tekrar aramanız gereklidir. Ödemeli atma hakkı üzerinden ekstra ücret kazanma üzerine kurulduğunu düşündüğümüz bu sistemin şu an için çok da yararlı olmadığını, insanların Whatsapp üzerinden ücretsiz görüşebildiğini hatırlatmakta yarar var bu gsm operatörü yetkililerine.

Vodafone’dan diğer hatları ödemeli aramak mümkün müdür?
Vodafone ödemeli aramayı başka hatta yapmak mümkün değildir. Yani Vodafone’dan Türk Telekom’u ödemeli arama ya da Vodafone’den Turkcell’i ödemeli arama teknik olarak mümkün değildir. Aramalar yalnızca operatör içi gerçekleştirilebilmektedir. Vodafone her yöne ödemeli arama veya diğer operatörleri ödemeli aramak şu an için mümkün değildir. Ancak bunun yerine her yöne beni ara mesajı sms olarak gönderilebilir.

TÜRK TELEKOM ÖDEMELİ ARAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ
 TURKCELL ÖDEMELİ ARAMA YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

*** Vodafone ödemeli arama nasıl açılır hakkında sormak ya da söylemek istediklerinizi aşağıdan gönderebilirsiniz. Yazdıklarınız, anında yayınlanır.